Kwiaty Polskie na Mazowszu ,II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY IM.WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO
      

                        ORGANIZATOR

        Towarzystwo Miłośników Malarstwa

                Władysława Ślewińskiego

MIEJSKA BIBLIOTEKA BUBLICZNA W SOCHACZEWIE

                                    KONKURS ODBYWA SIĘ POD PATRONATEM

                          MUZEUM NARODOWEGO W KRAKOWIE, DYREKTORA ZOFII GOŁUBIEW

POSŁA NA SEJM Macieja Małeckiego

MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO , Adama Struzika

 BURMISTRZA MIASTA SOCHACZEW, Piotra Osieckiego

STAROSTY POWIATU SOCHACZEWSKIEGO ,Tadeusza Korysia

                                         WÓJTÓW GMINY: 

                   MŁODZIESZYN    JOANNY SZYMAŃSKIEJ

                     SOCHACZEW Mirosław Orliński

                       BROCHÓW Andrzej Fijołek 

                         TERESIN Marek Olechowski

                                  IŁÓW Roman Kujawa 

                     NOWA SUCHA Maciej Mońka  

                       RYBNO Grzegorz Kropiak

                       JURY KONKURSU

RYSZARD SEKUŁA, Profesor, nauczyciel, artysta malarz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych

Dr hab. ŁUKASZ RUDNICKI, adiunkt na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych

MARCIN HUGO-BADER, artysta malarz

JAROSŁAW MIAŚKIEWICZ, artysta malarz,

Prezes TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW MALARSTWA WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO

URSZULA WRZESIŃSKA, bibliotekarz, MIŁOŚNICZKA MALARSTWA WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO

ANNA PAŁYS, kustosz, sekretarz konkursu  

URSZULA GAWŁOWSKA, historyk sztuki, nauczyciel

ALINA PŁAZA, pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego i początkowego.


 

 N A G R O  D  Y  i  DYPLOMY

                                                      im. Władysława Ślewińskiego 

                     Nagrody i DYPLOMY

 ufundowane przez

 Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

ZUZANNA KŁOSOWSKA, lat 9 - „Akademia Prymusa” NSP Nr. 1  w Sochaczewie,                   W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE KLAS.  0  -  III, nauczyciel Agnieszka Przygoda

MARLENA RYCHLICKA, lat 14, Gimnazjum Nr. 2 w Sochaczewie,

nauczyciel Zdzisław Chlebowski

W  KATEGORII GIMNAZJUM ·                      

ANNA KLIMKIEWICZ, l. 18,  Śladów, uczennica ZSRCKU im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939r.

W  KATEGORII  SZKOŁY ŚREDNIE                                                         

   
  DYPLOM PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

                  NAGRODAMUZEUM NARODOWEGO W KRAKOWIE, DYREKTOR ZOFII GOŁUBIEW

BEATA SAMBORSKA, Sochaczew 

W KATEGORII DOROŚLI

   Nagroda im. Władysława Ślewińskiego ufundowana przez Posła na Sejm RP. Macieja Małeckiego
    TERESA MATUSIAK, Sochaczew

Dyplom i Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika 

SANDRA GRUSZEWSKA, lat 11, SP. Nr. 4 w Grodzisku Mazowieckim  ,

nauczyciel Renata Gowin

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego, ufundowana, przez

  Samorząd  Miejski w Sochaczewie – MARIA ZAGAJEWSKA, lat 11,

Zespół Szkół Publicznych Nr. 6 w Żyrardowie  , nauczyciel Dorota Misiak

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego, ufundowana przez Starostę Powiatu Sochaczewskiego ,Tadeusza Korysia

 ALEKSANDRA SIENKIEWICZ, l. 17, ZPSP im. W. Gersona w Warszawie, nauczyciel Tomasz Barszcz

 Nagroda im. Władysława Ślewińskiego, ufundowana przez Przewodniczącą Rady Powiatu

Halinę Pędziejewską   EWA CHMIELEWSKA, Czerwonka Parcel


Nagrody im. Władysława Ślewińskiego ufundowane

przez Wójtów Gmin Powiatu Sochaczewskiego

OSKAR ZARZYCKI, lat 8 , SP w Młodzieszynie,  kl. 0 – III , nauczyciel Katarzyna Krzemińska

KLAUDIA CYBULSKA, lat  13, Gimnazjum Nr. 2 Sochaczewie, nauczyciel Zdzisław Chlebowski

Fundator Nagrody: Gmina Młodzieszyn, Wójt Joanna Szymańska

           OLIWIA MICHAŁOWSKA, lat 8, SP w Teresinie, kl. 0 – II, nauczyciel Małgorzata Klata

 MAREK BARTCZAK, Paprotnia , kategoria dorośli

               Fundator Nagrody: Gmina Teresin, Wójt Marek Olechowski

NINA ZARZYCKA, lat 6, Miejskie Przedszkole Nr. 6 w Sochaczewie, wychowawczynie: W. Liberek, M. Kunicka

MAGDALENA ZNAJDEK, lat 13, SP w Kurdwanowie  , nauczyciel Anna Kacprowicz

KAROLINA DERDA, lat 15, Gimnazjum Nr. 2 w Sochaczewie

                      Fundator Nagrody : Gmina Sochaczew, Wójt Mirosław Orliński

 JULIA LEPIESZKA, kl. V SP w Brochowie, nauczyciel  Bogusława Siekiera

BARBARA DERDA, Sochaczew, kategoria dorośli

                            Fundator Nagrody: Gmina Brochów, Wójt Andrzej Fijołek

Dyplomy i Nagrody im. Władysława Ślewińskiego, ufundowana

                            MUZEUM NARODOWE W KRAKOWIE, 

DYREKTOR Zofię Gołubiew

JULIA PILASZEK, lat 9,  SP Nr. 3 w Sochaczewie, nauczyciel Małgorzata Wylot

KONRAD BARTKIEWICZ, lat 11 ZS w Baranowie, nauczyciel Małgorzata Rytel-Kunc

CEZARY WYCICHOWSKI, lat  13 Zespół Szkół Publicznych Nr. 6 w Żyrardowie nauczyciel Dorota Misiak

BARBARA WYMAZAŁ ,l. 16 ZPSP im. W. Gersona w Warszawie, nauczyciel Tomasz Barszcz

Dyplomy i Nagrody im. Władysława Ślewińskiego, ufundowana

                                            MUZEUM NARODOWE W WARSZAWIE

KARINA MROCZKOWSKA, lat 9,  SP w Chełmie , kl. 0 – III

DAMIAN ZUCHNIEWICZ, lat 11 ZS w Baranowie, nauczyciel Małgorzata Rytel – Kuc

WIKTORIA ALBINOWSKA, Gimnazjum Nr. 2 w Sochaczewie , nauczyciel Zdzisław Chlebowski

DOMINIKA KOŻUCH, ZPSP im. Gersona w Warszawie, nauczyciel Tomasz Barszcz

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego, ufundowana przez DYREKTORA MUZEUM ZIEMII SOCHACZEWSKIEJ I POLA WALK NAD BZURĄ 1939R. Macieja Wojewodę

NATALIA URANT, Teatr Sztuk w Jaworznie, pracownia malarska Jacka Gąsiora, kategoria dorośli.

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego, ufundowana przez

                           DYREKTORA  M.B.P. w Sochaczewie, Barbarę Bronicz

Weronika Sotek,  l. 16 ZPSP im. W. Gersona w Warszawie, nauczyciel Tomasz Barszcz

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego, ufundowana przez

                     PREZESA, TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW MALARSTWA,

 artystę malarza, Jarosława Miaśkiewicza

PAULINA WASILEWSKA, lat 18, ZS im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie,

                     nauczyciel Dorota Marcinkowska

                                   KOMISJA PRZYZNAŁA NAGRODY SPECJALNE

Nagroda członka jury Aliny Płazy – Wiesława Pawluk, lat 14 Mickuńska Szkoła Średnia rejon wileński, Litwa, nauczyciel Krystyna Narkiewicz

Nagroda Moniki Radwańskiej – Komosy – Julia Awgul, lat 16, Mickuńska Szkoła Średnia rejon wileński, Litwa, nauczyciel Krystyna Narkiewicz

Nagroda Mari Hryniewieckiej. – EWELINA MAKOWSKA, lat 15, Mickuńska Szkoła Średnia rejon wileński, Litwa, nauczyciel Krystyna Narkiewicz

Nagroda Barbary Spilaszek -JUSTYNA SADOWSKA, lat 16, Mickuńska Szkoła Średnia rejon wileński, Litwa, nauczyciel Krystyna Narkiewicz