MOJA MATKA ,I OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY IM.WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO

                           ORGANIZATOR

            TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW MALARSTWA 

                    WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO

MIEJSKA BIBLIOTEKA BUBLICZNA W SOCHACZEWIE

 

                                         KONKURS ODBYWA SIĘ POD PATRONATEM    

Muzeum Narodowego w Warszawie

Posła RP Macieja Małeckiego

Marszałka Województwa Mazowieckiego  Adama Struzika

 Burmistrza miasta Sochaczewa Piotra Osieckiego

Starosty powiatu sochaczewskiego Tadeusza Korysia

WÓJTÓW GMIN:

SOCHACZEW Mirosław Orliński,

BROCHÓW Andrzej Fijołek,  

MŁODZIESZYN Joanna Szymańska,

TERESIN Marek Olechowski,  

IŁÓW Roman Kujawa,   

NOWA SUCHA Maciej Mońka,

RYBNO Grzegorz Kropiak

 

                         JURY KONKURSU

RYSZARD SEKUŁA - dziekan wydziału malarstwa, ASP Warszawa (profesor, nauczyciel ,artysta malarz)

MARCIN HUGO-BADER - artysta malarz

URSZULA GAWŁOWSKA - historyk sztuki ,nauczyciel

JAROSŁAW MIAŚKIEWICZ - artysta malarz,

   Prezes TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW MALARSTWA WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO

URSZULA WRZESIŃSKA - bibliotekarz

ANNA PAŁYS - kustosz, sekretarz konkursu  

N A G  R  O  D  Y   i   D Y P L O M Y

ufundowane przez

 Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

·         JAKUB TEMPCZYK, lat 8, SP w Kamionie, KL. 0-III

·         PATRYCJA REPELEWICZ, Gimnazjum powiatowe ZS im. F. Chopina w Sochaczewie

·         KAROLINA CHOJNACKA, LO im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie
                                                        

DYPLOM
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

   KAMIL BIERNACKI, lat 24,  Warsztaty  Terapii  Zajęciowej  " JUTRZENKA"  w Sochaczewie

DYPLOM

PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

  LENA MIKULSKA, lat 6, KATARZYNA GRZEGOREK, lat 34, MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 7 im.  M. Montessori  w Sochaczewie, w kategorii prace rodzinne

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego ufundowana przez Posła na Sejm RP Macieja Małeckiego
DAGMARA CYBULSKA , lat 12, SP nr 3 w Sochaczewie, kl. IV - VI

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego ufundowana przez Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego
 JAN SPURGJASZ, lat 11, kl. IV - VI
                                          

 

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego ufundowane przez Starostę Powiatu Sochaczewskiego Tadeusza Korysia
 KATARZYNA PAKOCA , LO w ZS im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego ufundowana przez Przewodniczącą Rady Powiatu Halinę Pędziejewską      

JADWIGA PUDEŁKO ,Uniwersytet Trzeciego  Wieku

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego ufundowana przez Przewodniczącą Rady Miasta Jolantę Gonta
 MICHAŁ KANIA,  lat 14, gimnazjum nr 2 w ZS im. W. Jagiełły w Sochaczewie

Nagrody im. Władysława Ślewińskiego ufundowane przez Wójtów Gmin Powiatu Sochaczewskiego

 KLAUDIA TEMPCZYK , lat 8, SP w Kamionie, kl. 0 – III

NATALIA BUDEK, lat 10, SP w Kamionie, kl. 0 - III

Fundator Nagrody :    Wójt Gminy Młodzieszyn Joanna Szymańska

 

JAKUBA ZAJĄC, lat 7, SP w Teresinie, kl. 0 - III
Fundator Nagrody :    Wójt Gminy Teresin Marek Olechowski

KRYSTIAN WOŻNICKI, lat 10, Dom Dziecka w Giżycach, kl. 0 - III
Fundator Nagrody: Wójt Gminy Iłów Roman Kujawa 

MICHAŁ NOWAK , lat 10, SP nr 7 w Sochaczewie , kl. IV – VI    

Fundator Nagrody : Wójt Gminy Sochaczew Mirosław Orliński

KATARZYNA JAKUBIAK , lat 11, SP w Kurdwanowie, kl. IV - VI
 Fundator Nagrody : Wójt Gminy Nowa Sucha Maciej Mońka

 

ANNA MIERZWIŃSKA , lat 11, SP w Brochowie, kl. IV – VI

Fundator Nagrody : Wójt Gminy Brochów Andrzej Fijołek

 

Nagroda im. Władysława Ślewińskiego ufundowana przez Dyrektora Muzeum Ziemi Sochaczewskiej Macieja Wojewodę   

MICHAŁ FLORCZAK, lat 28 , Warsztaty  Terapii  Zajęciowej    " JUTRZENKA" w Sochaczewie

              
Nagrody im. Władysława Ślewińskiego ufundowane przez dyrektora M.B.P. w Sochaczewie Barbarę Bronicz

JAGODA CERKIEWNIK, lat 13, ZSP w Dąbrowie Górniczej
 ALEKSANDRA KOZERSKA, lat 14, ZSP w Dąbrowie Górniczej